CO SE DĚLO V ČERVENCI 2017?

Krásné úterý vám všem!

Rozhodla jsem se, že na svůj blog udělám shrnutí celého měsíce července 2017. Ráda bych i já sama měla vzpomínku na to, co jsem celý tento měsíc dělala a nebo co se událo. Myslím si, že i pro vás to bude skvělé v tom ohledu, že trochu nahlédnete i do mého soukromí a do toho, co se u mě děje, nebo spíše dělo. Tento článek bych ráda sepisovala za každý uplynulý měsíc. Tak věřím, že se vám bude líbit a že se podělíte taky o to, co skvělého jste zažili! Tento měsíc tu pro vás mám hned několik "poprvé". Z čeho jsem tedy velice nadšená! Takže jdeme na to!

Začátkem července jsme se s přítelem rozhodli zajet na výlet do Jablonce nad Nisou. Je tam obrovská přehrada, u které stojí panelové domy. Stojí takřka přímo vedle, takže ti, kteří tam bydlí, to mají k vodě ani ne minutu. V létě to musí být skvělý bonus! My jsme se vydali krmit kachničky. Jestli je totiž něco, co opravdu miluju a u čeho si odpočinu, je to krmení zvířat. Bylo to skvělé. Dokonce tam byla i malá kachňátka. No, roztomilost sama. Co vám budu povídat! Začátkem měsíce jsem vychytala akci na 1 plus 1 Bioderma zdarma. To je skvělý kauf! Kdo Biodermu používáte, určitě jste o akci taky někdy slyšeli a nebo na ni čekáte. Za tuhle cenu se totiž opravdu vyplatí. Další přehradou, kterou jsme navštívili, byla ta v Liberci. Aneb piknik na přehradě. Udělali jsme si do krabiček sendviče a nakrájeli zeleninu, vzali pití a vyrazili. Bylo krásně teplo, slunečno a nebylo tam ani moc lidí. Jíst venku a navíc u vody, to je nádhera. S Verčou jsme navázali spolupráci, kde jsme společně vyzkoušeli silikonovou houbičku na makeup. Jsem za tuto spolupráci moc ráda. Verča je skvělá a věřím, že ještě někdy něco vymyslíme. Už teď se moc těším! 


V létě je skvělé to, že jsou celé louky plné krásných květin. No a neodpustím si to, abych si každé léto, natrhala alespoň jednu kytici do vázy. Tentokrát mi ji natrhal přítel a nevěřili byste, jak dlouho v té váze vydržela. Doteď to sama nechápu! Díky mé kamarádce Lenče jsem získala hrneček s Mickey Mousem, na jehož vyzvednutí jsem čekala X měsíců, ale vyplatilo se. Je nádherný a piju poslední dobou pouze z něj. Další náš výlet byl ke Kostelu Matky Boží U Obrázku, což je krásný malý kostelík na kopci. No a aby to nebylo jen pohádkově růžové, jeden z červencových dní jsme zakončili "prasením" nezdravého jídla v jedenáct v noci. Myslím, že nám to předchozí cvičení bylo k ničemu. Teda, zcela určitě..


Tak! A jsme ve druhé polovině července. Přítelův kamarád přijel na víkend za námi a tak jsme vyrazili do restaurace. Konkrétně jsme navštívili indickou restauraci The Royal Maharaja. Vyzkoušeli jsme tam plno nových a zajímavých jídel. Klukům ale chutnalo více než mě. Na mě byla jídla až moc překořeněná. Nejvíce mi chutnal dresing z okurek a poté klasické placky. Ty teda byly vynikající! Přítel pořádá každý rok s kamarády sešlost, kde se opékají buřty, dělá guláš, hrají hry a tak podobně. Vyšlo to právě na červenec. Po dlouhém rozmýšlení jsem jela společně s ním. Užila jsem si to, jelikož jsem nemusela vařit. O vše se postarali kluci. Jsem ráda, že jsem si alespoň na tři dny od vaření odpočinula. Dala jsem si kotlíkový guláš, grilované maso a další spoustu dobrot! Také jsem poprvé vyzkoušela Fruitisimo. Musím upřímně říct, že bych si to asi znovu nedala. Bylo to dobré. Ale ne ohromující. Chutnalo to jako mnou vytvořené smoothie, jen tak 5x dražší. Chápu, na něčem vydělat musí. Ale já si raději tyhle drinky udělám sama a doma. Co bylo moje velké poprvé tento měsíc bylo letní kino. V letním kině jsem do července tohoto roku nikdy nebyla. Bylo to zajímavé. Jen škoda, že jsem si nevzala deku. Chvílemi mi byla zima. Film, který promítali se mi moc nelíbil, ale ta atmosféra stála za to.


Ke konci měsíce jsme byli na výletě na Ještědu, kde jsem si koupila magnetku na lednici. Sbírám magnetky odevšud, kde jsem byla. Takže určitě pochopíte mou radost z další magnetky do sbírky. Zrovna jsme tam dojeli, když byl západ slunce, takže celý výhled a krajina vypadala nádherně. Mým dalším poprvé byla zkouška portálu Slevomat, kde jsem nám objednala voucher na jedna plus jedna pizza zdarma. Pizzy byly dobré, akorát v hospůdce se zrovna natíralo a muselo být otevřeno, aby se větralo, takže tam bylo chladněji. Jinak jsem byla spokojená a vše proběhlo bez problémů. Do lesa na houby moc často nechodím. Možná vám to bude připadat směšné, ale mám opravdu velký strach z klíšťat. Ani né tak z nich, jako z nemocí, které přenáší. Nicméně jsem svůj strach překonala a vyrazili jsme nasbírat nějaké ty houby. Byl to skvělý zážitek. Miluju pocit, když najdu první houbu. A pak další a další. No znáte to! Jestli je jídlo, které mi nechutnalo a pak jsem si ho zamilovala, je to sushi. Dali jsme si sushi všech možných druhů. Moje oblíbené lososové a avokádové, potom jsme vyzkoušeli nějaké více-barevné, krevetové a krabí. Vynikající! Mňam. Těším se na další! A jaký byl váš červenec? Co jste podnikli? Byl to pro vás úspěšný měsíc?

Komentáře

 1. Můj červenec byl také fajn, krom toho, že jsem v pracovním procesu, tak jsem ta vedra trávila většinou v práci, ale také jsme byli na super dovči v Řecku.
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda, tam bych se taky ráda podívala :)

   Vymazat
 2. Na to sushi mám úplně chuť ! :D u mě byl červenec fajn měla jsem svátek, narozeniny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I já mam na něj chuť když to vidím :D

   Vymazat
 3. Červenec byl pro mě ještě v pracovním módu, i když na začátku jsem si užila dovču v Itálii. Za nejlepší zážitek považuju návštěvu bobové dráhy v Brně, kterou jsem si užila, byla to jízda :D. Je parádní si takhle zrekapitulovat daný měsíc. I já se Moni těším, prozkoumám nabídky dál a jak něco objevím, ozvu se :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já o svém životě píšu celkem často na blog, takže nějaké novinky jistě víš. Na Ještěd pojedeme i my s přítelem, jen ještě nevíme kdy, máme na něj voucher právě přes Slevomat :D Západ musel velmi romantický :)

  https://thewaybya.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda, to jsem ani nevěděla, že je voucher i na Ještěd :)

   Vymazat
 5. Super zážitky a fotky. Do indické restaurace se s přítelem také chystáme a to přes Slevomat. Oba indickou kuchyni milujeme, tak už se těšíme :D Noo v červenci asi nejvíc top byla dovolená v Paříži a takové ty menší výlety po okolí :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super, určitě vám bude chutnat :)

   Vymazat
 6. Skvelé fotky. Zbožňujem typ týchto článkov. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, já taky, proto jsem se rozhoda, napsat takový článek taky :)

   Vymazat
 7. Super fotečky! Já jsem červenec prožila celkem v poklidu. Dovču už mám zasebou a sluníčko jsem si užívala spíše o víkendu. Také jsem oslavila svoje narozky :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) tak dodatečně všechno nejlepší :)

   Vymazat
 8. Veľmi pekný článok :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý Váš komentář! Moc si jich vážím a velice ráda na ně odepisuji. Jste skvělí! :)