čtvrtek 24. srpna 2017

VIDEOBLOG: DENÍK JÍDLA PO DEVÁTÉ - KOUPILA JSEM SI PŘEDRAŽENOU VOSS VODU? A PROČ?


Krásný čtvrteční večer vám všem! Dnes tu pro vás mám připravené video, kde vám opět ukážu svou celodenní stravu. Navíc vám ukážu i své nákupy a balíčky. Věřím, že se vám video bude líbit! Nezapomeňte mi napsat nějaký ten komentář :) Vždy mě to moc potěší!


6 komentářů:

 1. Ta knížka mě zaujala, asi bych v ní ležela pořád :-) kolikrát také nevím, co některé složky v mé oblíbené kosmetice znamenají a čím mohou uškodit. S jídlem to máme podobně, bez zeleniny a mléčných výrobků bych nepřežila :-) a samozřejmě bez těstovin!
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že to máme stejně :)

   Vymazat
 2. Super.. konečně jsem se dozvěděla co že to ta flaška Voss je.. Minulý rok jsem furt viděla spoustu holek co měli tuhle flašku a já si říkala co to je zase za trend a ona obyčejná voda ale je fakt, pak se dá flaška opakovaně používat to je zase fajn. Já bych právě taky chtěla nějakou podobnou flašku ale právě bych brala něco lehčího. Zaujala mě ta knížka o kosmetice, hlavně ty tabulky s ingrediencemi se hodí. Celozrnné těstoviny jsem nikdy neměla a chci je vyzkoušet. Mléčné výrobky teda taky mám ráda a asi by mi dělalo problém se jich zříct. To smoothie vypadá hodně dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Smoothie bylo vynikající!

   Vymazat
 3. Miluju tyhle videa o jídle, vždycky z nich dostávám velkou inspiraci ohledně jídla :). Nevydržela bych nejíst ovoce takhle dlouho :O Dobře ty :D A nějakou flašku si potřebuju pořídit taky :)
  Michelle
  michelle-and-her-world.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, taky jsem s tím měla co dělat :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář! Moc si jich vážím a velice ráda na ně odepisuji. Jste skvělí! :)