pondělí 16. dubna 2018

SALOOS - KVĚTINOVÁ PLEŤOVÁ VODA ROZMARÝNA

Krásný začátek týdne vám všem!

To, že jsem milovníkem květinových pleťových vod od Saloos, to už víte. Dnes bude recenze opět stejná, jako u všech předchozích, jelikož jsem zkrátka opět spokojená. Co mám na květinových pleťových vodách ráda je to, že obsahují pouze destilát z dané rostliny a alkohol. Nic víc. Tudíž skvělé složení. Alespoň tedy pro mě. 


Voda má jako každá jiná od Saloos skleněné balení. Dále plastovou stričku. Co se týče vůně, nebyla nijak výrazná a nebo nepříjemná či dráždivá. Příjemně osvěžila pleť. Používala jsem ji i před nanášením pleťového oleje a také po aplikaci pleťové masky. Pomocníkem mi byla i na čištění pleti a nebo přestříkání po cvičení a fixaci makeupu. Jedinou její nevýhodou je to, že byla rychle pryč. Jinak jsem byla opět moc spokojená a nemám nic víc, co bych mohla dodat. Stejně tak, jak je složení vody krátké - i můj dnešní článek je krátký, ale za to výstižný. Jednoduše, jsem spokojená. A to velmi! Myslím, že není třeba už nic dál okecávat. Shrnula jsem podstatu a z jiných článků o těchto vodách už víte vše. Tuhle mohu opět jen doporučit :)Máte rádi květinové pleťové vody?

_________________________________________________________________________________

*Produkt mi byl poskytnut zdarma k testování
www.Saloos.cz

8 komentářů:

 1. Nemám ani jednu, ale určitě si něco takového pořídím

  OdpovědětVymazat
 2. Od Saloosu jsem snad ještě nikdy nic nezkoušela, ale pořád okolo něho chodím v obchodě a rozhoduju se jestli koupit nebo ne :). Já používám pleťovou vodu od Mixy a zatím mi dost vyhovuje. A nemám moc ráda, když pleťová voda obsahuje alkohol :(
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus určitě třeba i zelený a bílý jíl, ty jsou super :)

   Vymazat
 3. Od Saloosu jsem měla jednou olejíček a vůbec mi nevyhovoval :/

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě nesedl taky myslím jeden a pak jeden odličovač očí, někdy to tak hold je :)

   Vymazat
 4. Tyhle vody mám moc ráda a taky je používám. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, dělají mi velkou radost. Ale prosím NEVKLÁDEJTE mi sem odkazy apod. Děkuji! :)