úterý 21. září 2021

BRANDNOOZ BOX - BACK TO SCHOOL

Krásné úterý vám všem!

Dnes tu pro vás mám článek s ukázkou toho, co se nacházelo v brandnooz boxu s názvem "Back to school", který mi přišel začátkem září. Po otevření jsem byla mile překvapená, protože box byl opravdu naplněný spoustou produktů. A co konkrétně jsem v něm našla, na to se pojďte podívat.


TCHIBO KOFEINOVÝ NÁPOJ TCHIBO COFIZZ 39,90 Kč
Tohle je opravdu novinka. Já už ji v obchodě viděla i jsem ji kupovala příteli, ale jsem ráda, že jsem v boxu našla ještě jinou příchuť, kterou ještě neměl a mohl ji tedy vyzkoušet. Já tohle nepiju, jelikož je v tom kofein. Ale příteli chutná, takže byl rád, že jsem ji našla v boxíku.

MENTOS ŽVÝKAČKY S PŘÍCHUTÍ CITRONU 24,90 Kč
Žvýkaček Mentos máme v zásobě z boxů hodně. Teď akorát máme otevřené melounové, které byly v nějakém z minulých boxů. Na citronovou variantu jsem zvědavá. I když nejraději mám ty klasické "růžové" sladké a nebo mentolové. Je škoda, že v boxu není víc mentolových. Z těch bych měla největší radost.

BONA VITA CHOCO BALLS (není v prospektu)
Kuličky jsem našla již začátkem roku v brandnooz boxu. Jsou tu tedy nejspíš navíc, protože nebyly ani v prospektu. Mám ráda kakaové/čokoládové cereálie. Takže určitě a ráda využiju.

PODRAVKA RAJČATOVÝ PROTLAK 19,90 Kč
Protlak už myslím taky v nějakém boxu byl, pokud se nemýlím. Je to super varianta, kterou člověk může mít dlouhou dobu otevřenou v lednici a nezkazí se. Zrovna dnes jsem ji přidávala do rajské polévky, kterou jsem vařila.


NESTLÉ JOJO 1+1=3 19,90 Kč
Já si čas od času nějaké gumové bonbony ráda koupím, ale musím na ně mít vyloženě chuť. Dneska jsem chuť měla a vyzkoušela jsem teda tuhle "školní" variantu. Bonbony mi moc chutnaly. Byly chuťově výrazné a dost sladké. Nepřišly mi přeslazené, i když sladké jsou samozřejmě dost. Ale vyloženě přeslazené mi nepřišly. Nejvíc mi chutnaly oranžové a zelené, kterých tam bylo nejméně.

MANNER SNACK S MLÉČNOU NÁPLNÍ A LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY 6,50 Kč
Jestli něco vážně miluju, jsou to tyhle Mannerky a Knoppersky. Je to malá sladkost, super třeba po obědě. Mám totiž ve zvyku, vždycky si po obědě dát něco sladkého. Máte to tak taky? Manner jsou chuťově vyvážené a výborné snacky. Krásně křupavá oplatka s mléčnou náplní s oříšky a výbornou čokoládovou polevou.

RAW ENERGY TYČINKA SLANÝ KARAMEL (není v prospektu)
Tyhle raw tyčinky mám ráda. Varianta slaného karamelu už v boxu byla. Opět je tu navíc, není ani v prospektu.

I.D.C. SEDITA HORALKY 10,90 Kč
Horalky, to je klasika. Dobrá sušenka třeba na výlet, do kabelky nebo po dobrém obědě. Mám je ráda.

KETODIET PROTEINOVÝ NÁPOJ PŘÍCHUŤ ČOKOLÁDA (395 Kč za 7 porcí - balení obsahuje 1 porci)
I když keto-dietu nedodržuju ani jsem nedodržovala, Keto produkty mi vcelku chutnají. Vyzkoušela jsem už pár věcí a nebylo to vůbec špatné. Takže se moc těším i na tento čokoládový proteinový nápoj, který si dám po cvičení. Navíc čokoládová varianta je vždy správná volba.

HANNASAKI ČAJE (není v prospektu)
Čajíky ráda vyzkouším. Ne že bychom jich doma měli málo. Naopak. Ani se nám nevejdou do police. A to jsem hodně čajů rozdala, donesla kolegyni a podobně. Ale nějak se pořád kupí další. Máme doma spoustu bylinných čajů na žaludek, krk, spánek, nervy a pak čaje mátové, meduňkové a podobně. K tomu i nějaké ovocné, roiboss, černé. No je toho hromada. Výhoda je, že tyhle jsou v pytlíčku, takže je do poličky nacpu :D


RACIO CHLEBÍČK HIGH PROTEIN 29,90 Kč
Z tohohle produktu jsem měla velkou radost. Protože mám moc ráda různé pufované chlebíčky. Čočkový chlebíček s kukuřicí je velmi dobrý. Příteli třeba vůbec nechutná. Nicméně já mám tyhle chlebíčky v oblibě a chutnají mi moc. Navíc v kombinaci třeba s jogurtem opravdu zasytí.

PENAM PROTEINOVÝ TOUST (cena v prospektu není uvedena)
I z pečiva jsem měla radost. I když bych se pečivo do boxu bála dát. Hlavně po tom, co několikrát prišlo s plísní a nebo s prošlou dobou spotřeby. Já bych ho do boxu nedávala. Ale upřímně mám konkrétně z tohoto chlebíku radost. Proteinové chleby jím ráda. Chutnají mě i příteli. Už jsme ho snědli. Zaprášilo se po něm rychle a chuťově byl skvělý.

EUROPASTA SE ZÁTKOVY VAJEČNÉ TĚSTOVINY ABECEDA 26,90 Kč
Co říct na abecedové těstovinky do polévky. Snad jen to, že je určitě využiju, až budu nějakou tu polévku vařit. To se doma nikdy neztratí.

Box hodnotím na 4,5/5. Obsahoval opravdu hodně rozmanitých produktů. Největší radost mi udělal proteinový toust, proteinové čočkové chlebíčky a moje milované Mannerky. Naopak nudné mi přijdou těstoviny, které sice využiju, ale jsou tentokrát tím nejnudnějším z celého boxu.

JAK SE VÁM LÍBÍ OBSAH BOXU?

www.novinkyschuti.cz


16 komentářů:

 1. Horalky jsou má oblíbená sušenka z dětství, vždycky jsme je měli v batohu na výletě. :D Jinak obsah boxu je super, potěšil by! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já byla spokojená o něco míň než ty - tehle box mi přišel spíš slabší. Potěšil mne chleba, cofizz a docela i ketokoktejl. Neměla jsem v boxu kuličky, raw tyčinku a manner jsem měla jen jednu (zato jsem měla dvakrát ty pufované chlebíčky)

  OdpovědětVymazat
 3. Podle mě to je hezky vyskládaný balíček. Bombus tyčinky mám moc ráda, ten proteinovy toast a chlebíčky od racia taky vypadají dobře :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tenhle box by se mi už líbil. Jinak co jsem viděla u jiných, tak mi přišlo, že tam měli těch výrobků o něco méně. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 5. Tyjo, super box! Opravdu dobré věci tam jsou... Dala bych si všechno kromě rajčatového protlaku. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Moni,
  já jsem v boxu měla jen jednu sušenku, žádné kuličky a ani raw tyčinku, ale celkově jsem s ním byla docela spokojená, určitě patří mezi ty lepší.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Hani, já jsem taky spoko :) Taky se měj krásně!

   Vymazat
 7. Musím říct, že mě tento box moc nezaujal :/ Ale ty mentos žvýkačky miluju!:)

  OdpovědětVymazat
 8. No a na kolik teda vyšel celý box? Jinak produkty super, a existují ještě jiné varianty? Mě by zajímalo jestli existuje třeba box se zdravím jídlem něco na tenhle způsob. Jakože zdravá výživa, jako pár takových boxu už jsem viděla ale byli většinou s elektronikou než s nějakými potravinami.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, dělají mi velkou radost. Ale prosím NEVKLÁDEJTE mi sem odkazy apod. Děkuji! :)